Paranormal: My Life in Pursuit of the Afterlife

LĂ€s och lyssna gratis i 30 dagar

Paranormal: My Life in Pursuit of the Afterlife

FrÄn 139 kr/mÄnad efter provperioden. Ingen bindningstid.

Paranormal: My Life in Pursuit of the Afterlife

LĂ€s och lyssna gratis i 30 dagar

Luta dig tillbaka med Nextorys app och hitta din nÀsta historia bland hundratusentals ljudböcker och e-böcker.

FrÄn 139 kr/mÄnad efter provperioden. Ingen bindningstid.





Paranormal: My Life in Pursuit of the Afterlife

4,3 4 betyg
7 h 38 min
The bestselling author of Life After Life, Raymond Moody, offers a stunning, myth-busting memoir of everything he has learned in a lifetime studying "the other side" and our connection to it.

The grandfather of the NDE (near death experience) movement, Raymond Moody has, in the words of Dr. Larry Dossey, author of The Power of Premonitions, "radically changed the way modern humans think about the afterlife."

Paranormal, essential listening for fans of Dannion Brinkley and Jeffrey Long, is "a thrilling and inspiring literary experience. Anyone who is not grateful for Moody's immense contribution to human welfare ought to check his pulse."

Paranormal: My Life in Pursuit of the Afterlife Àr tillgÀnglig som ljudbok.

  • Ljudbok

    Publicerad : 2020-03-17

    SprÄk: Engelska

    Förlag Ljudbok: Tantor Audio

    ISBN Ljudbok: 9781705202944

Visa mer

Det hÀr gillar andra med Nextory

SÄ bra att kunna lyssna pÄ en bra bok nÀr jag sitter i bilen eller pÄ flyget eller tÄget.

AnitaAnita

LÀtt att lÀsa och bra att man kan stÀlla in bakgrundsfÀrg och teckenstorlek.

PeterPeter

Snabb och trevlig kundtjÀnst, bra utbud och snyggt anvÀndargrÀnssnitt. StÀndig utveckling av appen.

AnnaAnna
img

Hundratusentals historier vÀntar

LÀs och lyssna hur mycket du vill. Du vÀljer sjÀlv nÀr du vill byta eller avsluta ditt abonnemang.

image

Roligare Àn nÄgonsin med böcker

Fler Àn 11 000 lÀsare har gett Nextory fem stjÀrnor i betyg pÄ App Store och Google Play.

image

Bokutmana dig sjÀlv

SÀtt upp egna lÀsmÄl och följ din egen bokstatistik med funktionerna Bokutmaningen och LÀsdagboken.

visa
amex
master