OtherEarth: Last Reality Series
En hel mÄnad gratis!

LĂ€s och lyssna gratis i 30 dagar

OtherEarth: Last Reality Series

FrÄn 139 kr/mÄnad efter provperioden. Ingen bindningstid.

OtherEarth: Last Reality Series
En hel mÄnad gratis!

LĂ€s och lyssna gratis i 30 dagar

Luta dig tillbaka med Nextorys app och hitta din nÀsta historia bland hundratusentals ljudböcker och e-böcker.

FrÄn 139 kr/mÄnad efter provperioden. Ingen bindningstid.

Fyll din sommar med böckerLÀs och lyssna gratis i en hel mÄnad i sommar.

OtherEarth: Last Reality Series

4,0 2 betyg
New York Times bestselling authors Jason Segel and Kirsten Miller transport you back to the world Buzzfeed compared to Ready Player One in the second book in a new trilogy perfect for fans of HBO’s Westworld.

Simon saved his best friend, Kat, from the clutches of the Company and their high-tech VR gaming experience, Otherworld. But it was at a steep price. Now he, Kat, and their friend Busara are on the run. They know too much. About the Company’s dark secrets. About the real-life consequences of playing Otherworld. And about Kat’s stepfather’s involvement in everything. The group is headed to New Mexico to find Simon’s old roommate, who is a tech genius and possibly the only person who can help them reveal the truth about the Company before it’s too late and the line between what’s real and what’s fantasy is erased
forever.

OtherEarth: Last Reality Series Àr tillgÀnglig som e-bok.

  • E-bok

    Publicerad : 2018-10-30

    SprÄk: Engelska

    Förlag E-bok: Rock the Boat

    ISBN E-bok: 9781786074539

Visa mer

Det hÀr gillar andra med Nextory

SÄ bra att kunna lyssna pÄ en bra bok nÀr jag sitter i bilen eller pÄ flyget eller tÄget.

AnitaAnita

LÀtt att lÀsa och bra att man kan stÀlla in bakgrundsfÀrg och teckenstorlek.

PeterPeter

Snabb och trevlig kundtjÀnst, bra utbud och snyggt anvÀndargrÀnssnitt. StÀndig utveckling av appen.

AnnaAnna
img

Hundratusentals historier vÀntar

LÀs och lyssna hur mycket du vill. Du vÀljer sjÀlv nÀr du vill byta eller avsluta ditt abonnemang.

image

Roligare Àn nÄgonsin med böcker

Fler Àn 11 000 lÀsare har gett Nextory fem stjÀrnor i betyg pÄ App Store och Google Play.

image

Bokutmana dig sjÀlv

SÀtt upp egna lÀsmÄl och följ din egen bokstatistik med funktionerna Bokutmaningen och LÀsdagboken.

visa
amex
master