Eleven Lines to Somewhere

LĂ€s och lyssna gratis i 30 dagar

Eleven Lines to Somewhere

FrÄn 139 kr/mÄnad efter provperioden. Ingen bindningstid.

Eleven Lines to Somewhere

LĂ€s och lyssna gratis i 30 dagar

Luta dig tillbaka med Nextorys app och hitta din nÀsta historia bland hundratusentals ljudböcker och e-böcker.

FrÄn 139 kr/mÄnad efter provperioden. Ingen bindningstid.





Eleven Lines to Somewhere

2,0 1 betyg
8 h 15 min
When Ryan spots a young woman on the tube on his commute, he can’t take his eyes off her. Instantly attracted and intrigued, he’s keen to find out more about his mysterious fellow passenger.

The woman he thinks of as Millie spends all day travelling the Underground, unable to leave for reasons unbeknownst to Ryan. For some inexplicable reason, he just can’t shake the feeling he wants to help her escape her endless commute.

This is a story of love and loss from the author of , perfect for fans of Anna Hope’s , David Nicholls’s and Kate Atkinson’s .The First Time Lauren Pailing DiedExpectationSweet SorrowLife After Life

In a world of what-ifs, a connection has been made 


Eleven Lines to Somewhere Àr tillgÀnglig som ljudbok.

  • Ljudbok

    Publicerad : 2020-07-23

    SprÄk: Engelska

    Förlag Ljudbok: HQ

    ISBN Ljudbok: 9780008278342

Visa mer

Det hÀr gillar andra med Nextory

SÄ bra att kunna lyssna pÄ en bra bok nÀr jag sitter i bilen eller pÄ flyget eller tÄget.

AnitaAnita

LÀtt att lÀsa och bra att man kan stÀlla in bakgrundsfÀrg och teckenstorlek.

PeterPeter

Snabb och trevlig kundtjÀnst, bra utbud och snyggt anvÀndargrÀnssnitt. StÀndig utveckling av appen.

AnnaAnna
img

Hundratusentals historier vÀntar

LÀs och lyssna hur mycket du vill. Du vÀljer sjÀlv nÀr du vill byta eller avsluta ditt abonnemang.

image

Roligare Àn nÄgonsin med böcker

Fler Àn 11 000 lÀsare har gett Nextory fem stjÀrnor i betyg pÄ App Store och Google Play.

image

Bokutmana dig sjÀlv

SÀtt upp egna lÀsmÄl och följ din egen bokstatistik med funktionerna Bokutmaningen och LÀsdagboken.

visa
amex
master